NOVINKA Č.1: KLASICKÝ RETRO RÁM

 

Podívejte se na aktuální krásný retro kousek, který Vám nabízím. Pro více obrázků klikněte ZDE.

NOVINKA Č.2: KRÁSNÝ KLENOT - PÁJENÉ RÁMY DO MUFEN!

 

Po dvaceti letech jsem se opět vrátil k výrobě ručně pájených rámů do mufen. Rám je pájen přídavnou pájkou 18 FLUX od Švýcarské Firmy CASTOLINE.

 

Jde o opravdový skvost. Vidlice, která je rovněž novinka, bude také v tomto provedení. Ručně pájený představec do mufen má velkou výhodu, protože můžeme vyrábět neomezené délky. Myslím, že to bude perfektní set pro vyznavače ocelových rámů!

Mufny budu barevně odlišovat už od základního laku a to jak klasickou barvou, tak metalickou barvou.
Na rámu do mufen dovedu také udělat mírný sloping podle přání zákazníka. Dále dovedu nabídnout jiný výběr mufen, koncovek a dalších navářek a rovněž vedení vnitřkem i pro DI2.

"Nohou poháněno, rukou vyrobeno"

Jsme malá rodinná firma s více než dvacetiletou tradicí. Všechny rámy jsou ručně vyrobeny v naší dílně. Stavíme rámy na silniční a dráhovou cyklistiku, cyklokros a MTB. Ke stavbě rámů používáme materiály renomovaných výrobců (Dedacciai, Columbus). Rámy stavíme dle vlastních testovaných geometrií. Naší hlavní předností je možnost stavby rámu dle vašich požadavků a individuální přístup. Vyrábíme i lehké rámy pro mladé cyklisty a pro jezdce malých postav.

Vyjdeme Vám vstříc

Nezáleží, jestli Vás baví MTB, cyklokros, silniční nebo dráhová cyklistika. A nezáleží, jestli chcete závodit a důležitý je pro Vás výkon nebo zda chcete jen jezdit pro radost a upřednostníte pohodlí. Vyjdeme Vám vstříc a vždy si u nás vyberete.

Postavíme Vám rám, který Vám perfektně padne

Nabízíme širokou škálu velikostí rámů a pomůžeme Vám s jejím výběrem. Případně upravíme geometrii Vašim potřebám.

Vyberte si zbraň!

U nás si můžete vybrat z několika materiálů - hliník, karbon, ocel. Z široké škály barev vytvoříme design rámu dle vašeho výběru. V případě, že budete chtít sestavit celé kolo, Vám rádi pomůžeme s výběrem komponentů.

Použijte fantazii

Vyberte si barevné schéma jaké chcete, přidejte Vaše oblíbené komponenty a my se o vše postaráme. Vaše nohy pak dokončí to ostatní...

Nehledejte jinde

Vydělejte na našich přijatelných cenách.

Lucas frame example